Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Firma wysokich standardów

Ambasador 92 otrzymuje tytuł Złotego Płatnika 2016

dodano 29/05/2017 09:38

Firma Euler Hermes po raz kolejny wyróżniła firmę Amabasador 92 tytułem Złotego Płatnika 2016. Plebiscyt Złoty Płatnik prowadzony jest od kilku lat, a w badaniu bierze udział ponad 300 tys. firm ze wszystkich branż. Kryteria, które muszą być spełnione do uzyskania wyróżnienia, to m.in. wskaźnik  płatniczy powyżej 80 punktów, rating na poziomie powyżej CCC, czy brak aktywnych windykacji. Firmy wyłaniane są z największej bazy doświadczeń płatniczych, prowadzonej przez firmę Euler Hermes - z tzw Programu Analiz Należności.

Niestety na rynku polskim tylko 5 % firm spełnia te kryteria, co jednocześnie podnosi rangę Certyfikatu Złotego Płatnika...

 

Złoty Płatnik 2016Sklep internetowy
.