Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Firma wysokich standardów

Made Restaurants za nami...

dodano 05/10/2017 17:27

Niezwykle fascynująca, obfitująca w warsztaty i branżowe prelekcje konferencja Made Restaurant za nami...

4 października w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku spotkali się specjaliści z branży - restauratorzy, szefowie kuchni, managerowie oraz dostawcy, by móc podzielić się swoim doświadczeniem...

Przedstawiciele firmy Ambasador 92 również tam byli. Przy specjalnie przygtowoanym stoisku można było nie tylko porozmawiać, zapoznać się z ofertą, ale również skosztować niektórych produktów z linii HoReCa. 

Możemy się również pochwalić, iż w jednej z debat, poświęconej tematowi  DOSTAWCY – PARTNERZY W BIZNESIE I ROZWOJU PRACOWNIKÓW - nasz technolog - Monika Ignaciuk opowiadała o niepowtarzalnej ofercie szkoleniowej dla restauratorów czy szefów kuchni z zakresu cukiernictwa, podkreślając jak bardzo ważna jest kreatywność i oryginalność oferowanego menu. A nasz Ambasador ds. smaku - Jarosław Walczyk w debacie poświęconej sferze zarządzania przez szefa kuchni, przekonywał o tym, iż dobre zarządzanie polega na jasnym określeniu zasad współpracy oraz wyznaczeniu granic, przy jednoczesnym dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem w relacji przełożony - podwładny. 

 

Logo Rzetelna FirmaSklep internetowy
.