Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Firma wysokich standardów

Master Chef 4Dogs - pomagamy bezdomnym zwierzętom

dodano 21/05/2015 14:37

Firma Ambasador 92 zaprasza na wyjątkowe wydarzenie Master Chef 4Dogs!

Wspólnie z Fundacją Serce dla Zwierząt Wspieramy bezdonme zwierzaki. Przylącz się do nas i pomóż. Przyjdź 30 Maja do Restauracji Vilanova ul. Klimczaka 22 do Wilanowa, Start godz.13:00. 

Master Chefs 4 Dogs to cykl imprez kulinarnych, których celem jest zebranie jak największej ilości darów na rzecz potrzebujących zwierząt.

Aby skosztować potraw przygotowanych przez znanych z telewizyjnych show Szefów konieczne jest przyniesienie darów dla bezdomniaków lub zakupienie ich na miejscu. Gotować będą finaliści i uczestnicy takich programów kulinarnych jak MasterChef, Hell’s Kitchen i Top-Chef: Marcin Kaczmarek-Pielin, Patryk Dziamski, Marcin Przybysz, Bartłomiej Witkowski, Marcin Piotrowski, Karina Zuchora, Samar Khanafer, Diana Volokhova Sargsyan, Kasia Domańska, Katarzyna Rajkiewicz czy Agata Gawrońska. Dary zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane do Schroniska Pruszkowskiego Stowarzyszenia na rzecz Zwierząt oraz podopiecznym Fundacji Serce dla Zwierząt.

Ambasador artykułyLogo Rzetelna Firma
.