Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Firma wysokich standardów

Oferta pracy - Technolog branży lodziarskiej i cukierniczej

dodano 03/06/2016 13:19

Technolog branży lodziarskiej i cukierniczej

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • prowadzenie szkoleń/prezentacji lodziarskich i cukierniczych z zakresu produkcji oraz dekoracji lodów, wyrobów cukierniczych i czekoladowych

  • doradztwo technologiczne

  • szkolenie pracowników firmy

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • reprezentowanie firmy na terenie kraju

Wymagania

  • umiejętności praktyczne oraz wiedza z zakresu produktów lodziarskich i cukierniczych

  • łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole

  • inicjatywa, kreatywność i samodzielność w działaniu

  • wysoka samodyscyplina i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • umiejętność przekazywania wiedzy

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe (cukiernicze, technologiczne, spożywcze)

Oferujemy

  • interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia do pracy

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, prosimy przesyłać pocztą na adres:

Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k., ul. Raszyńska 13, 05-500 Piaseczno

lub drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@ambasador92.pl

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych aplikacji. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane ogłoszenia.

Ambasador artykułyZłoty Medal