Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Firma wysokich standardów

O nas

Ambasador 92 to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją. W tym czasie staliśmy się cenionym dostawcą produktów do piekarni, cukierni, lodziarni oraz gastronomii. Naszym celem jest zaopatrzenie jak najszerszej rzeszy Klientów w najwyższej jakości produkty o przystępnej cenie. Gwarantujemy swoim odbiorcom profesjonalną i kompleksową obsługę, zapewniając stałą opiekę naszych handlowców oraz technologów. Podchodzimy w sposób indywidualny do swoich klientów, szukamy korzystnych rozwiązań, negocjujemy warunki i zapewniamy stałą opiekę swoich handlowców.

Importujemy frytury i mieszanki ciast amerykańskich z USA oraz owoce w syropie z Hiszpanii i Grecji. Jesteśmy największym importerem komponentów do produkcji lodów włoskiej firmy Fabbri. Sprowadzamy najwyższej jakości produkty z Tajlandii, RPA, Chin, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Od wielu lat jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem największego w Europie, norweskiego producenta papieru do pieczenia firmy Nordic Paper AS.

Dostawy bezpośrednie realizujemy na terenie centralnej, wschodniej, północno-wschodniej i północnej Polski – gdzie posiadamy cztery oddziały w Orzyszu na Mazurach, w LublinieGdańsku oraz Bydgoszczy. Jako importer prowadzimy również dystrybucję produktów na terenie całego kraju poprzez swoich partnerów handlowych.

Obecnie firma zatrudnia ponad 100 pracowników (w tym 25 przedstawicieli handlowych). Posiadamy również własną flotę 52 pojazdów, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa towar w bardzo krótkim czasie.

Od kilku lat działa Akademia Pomysłów - jest to nasza własna pracownia, w której prowadzimy szkolenia dla wszystkich klientów. Program szkoleń przygotowujemy z myślą o nowych trendach jak i nowościach produktowych. Przedstawiamy ciekawe rozwiązania, tworzymy nowe receptury! Warsztaty prowadzone są przez naszych technologów firmowych jak i również technologów firm producenckich.

 

      

ZARZĄD FIRMY

Prezes - Andrzej Adamek

Wiceprezes - Krzysztof Jakubowski

Wiceprezes - Jan Kopera

 

Logo Rzetelna FirmaMedal europ.2019
.