Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Firma wysokich standardów

20 Jubileusz "Oddziału Orzysz"

dodano 04/05/2015 12:23

20 lat temu w Orzyszu na Mazurach powstał pierwszy Oddział firmy Ambasador 92...

Historię firmy Ambasador92 tworzą różne wydarzenia, ale także ludzie i ich osiągnięcia. Dla Orzysza minione lata pod wieloma względami były wyjątkowe. Udało się wybudować i otworzyć nową siedzibę. Do zespołu dołączyło, kilkoro nowych, znakomitych pracowników. Każdy z nich wnosi coś do firmy, mniej lub więcej. Każdego z Nich jednak wkład pracy jest potrzebny, aby stworzyć spójną całość. Nie od dziś wiadomo, że budowanie dobrych stosunków międzyludzkich i dbanie o przyjazny klimat wewnątrz organizacji sprzyja rozwojowi każdej firmy.

 

Serdeczne gratulacje składamy raz jeszcze Pani Annie Markiewicz, Panu Bogdanowi Markiewiczowi, a także Wszystkim pracownikom Oddziału w Orzyszu

Zarząd i Pracownicy firmy.

 

         

Złoty Płatnik 2016Sklep internetowy
.