Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Firma wysokich standardów

Charytatywnie !!! Wielka Kolacja Szefów - Ambasador 92 w Wisznicy

dodano 05/11/2017 09:09

W ramach kontynuacji projektu "Kucharze na szczycie" firma Ambasador 92 pojawiła się w Wisznicach (Karczma Góralska), gdzie członkowie TPK G&F w sobotę, 4 listopada br. zorganizowali jedną z dwóch charytatywnych Kolacji Szefów.

Druga pod hasłem Wariacji Kulinarnych odbyła się w Bieszczadach w Dołżycy w Karczmie ,,Skup Runa Leśnego".  

Nadrzędnym celem owej akcji było dozbieranie brakującej kwoty na zakup protezy dla pana Marcina Tomasza Wagnera. W ramach przypomnienia - Pan Marcin jest kucharzem z zawodu i zamiłowania, który w 2009 roku uległ poważnemu wypadkowi podczas pracy na kuchni.  Kapitanami tych wydarzeń tym razem byli Tomasz Kupian (przew.komisji rewizyjnej TPK G&F) w Wisznicy oraz Jakub Antoniszak - świeżo upieczony członek stowarzyszenia TPK G&F,,Komara".

 

Sklep internetowyZłoty Płatnik 2016
.