Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Firma wysokich standardów

Mazury HoReCa

dodano 19/04/2018 14:28

W dniach 17-18.04.2018 r. w Expo Mazury w Ostródzie odbyła się trzecia edycja targów Mazury HoReCa. Zgromadziła ponad stu wystawców z branży gastronomicznej, hotelarskiej i cateringowej, dodatkowo edycja została poszerzona o o cukiernictwo i piekarstwo ze względu na rosnące zainteresowanie wyrobami cukierniczymi i deserami. Stąd też nasz "obowiązkowy" udział w Targach.

Dużo rozmów, spotkań biznesowych na wysokim poziomie. Możliwość zapoznania się z nowymi ofertami. Dodatkowo prestiżowe konkursy kulinarne: „Master Challenge”, „Drób na Polskim Stole”, „Gęsina w Restauracji”, które wypracowały sobie ogólnopolską markę.


Liczne atrakcje podczas Targów, dwa dni pełne wrażeń. Nasze stoisko z produktami, oraz nasza ambasadorka, która zasiliła grono jurorów.


Ambasador artykułyZłoty Płatnik 2016
.