Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Firma wysokich standardów

Szkolenie z Mistrzem Sugarcraftingu Denisem Zuev !!!

dodano 07/03/2017 20:47

DENIS ZUEV
Utalentowany młody artysta pochodzący z Rosji, ukończył Wydział Artystyczny, zdobywca złotego medalu na targach ślubnych w Moskwie w 2013 roku. Jego figurki rozpoznawane są nie tylko w Europie ale i na całym świecie. Specjalista od wiernego oddawania ludzkiej anatomii oraz prac przestrzennych z wykorzystaniem stelaży.
Kursy odbędą się w Piasecznie w siedzibie firmy Ambasador 92 ul. Raszyńska 13 w godzinach 9-17 z krótką przerwą na obiad – godziny zakończenia szkolenia są orientacyjne i mogą ulec wydłużeniu)
Podana cena zawiera również poczęstunek w formie napojów oraz obiad. Podczas szkolenia będzie obecna osoba tłumacząca z języka rosyjskiego na polski.
Każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji w pełni wyposażone stanowisko a po szkoleniu zostaną wręczone dyplomy potwierdzające uczestnictwo w kursie. Każdy z kursantów będzie mógł zabrać ze sobą wykonaną pracę (zapewniamy odpowiedni karton do przetransportowania wykonanej pracy)
SZKOLENIE BALET – 16-18.05.2017
Poziom – zaawansowany
Ilość uczestników – 7
Cena - 2000
Na kursie zostanie przedstawiona figurka przedstawiająca parę baletową. Będzie ona wykonana z lukru plastycznego/mas cukrowych. Uczestnicy poznają zasady tworzenia prac przestrzennych w oparciu o ludzką anatomię. Ze względu na bardzo zaawansowany poziom szkolenia kurs będzie odbywał się w nielicznej grupie aby w pełni zrealizować założony projekt umożliwiając doskonały kontakt z prowadzącym

SZKOLENIE DZIEWCZYNKA – 19.05.2017
Poziom – średnio zaawansowany
Ilość Uczestników – 11
Cena - 900
Na kursie zostanie przedstawiona figurka przedstawiająca dziewczynkę na rowerze. Będzie ona wykonana z lukru plastycznego/mas cukrowych. 
Z okazji 25 lecia firmy Ambasador 92 przewidujemy prezenty niespodzianki dla wszystkich uczestników szkolenia
Warunkiem zapisania się na szkolenie jest wpłacenie 10% wartości szkolenia. Zapisy przyjmuje Pani Paulina Ukleja-Nowakowska tel.+48 519 340 348 . pnowakowska@ambasador92.pl

Sklep internetowyZłoty Płatnik 2016
.