Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Firma wysokich standardów

Wine Food & Noble Night

dodano 28/10/2016 12:09

Wielka Gala Wine&Food Noble Night czyli 9. finał jednego z najbardziej prestiżowych i jednocześnie najtrudniejszych konkursów kulinarnych w Polsce, w którym wzięło udział 12 najlepszych restauracji z całego kraju, już za nami…

Konkurs i Wielka Gala zostały zorganizowane przez NOBLE BANK oraz NOBLE CONCIERGE. Dzięki organizatorom przeżyliśmy niezwykłą podróż smaków, zamkniętą w daniach inspirowanych darami ziemi …

Nie zabrakło też znakomitych deserów, które były serwowane pozakonkursowo. Mieliśmy okazję skosztować trzy znakomite słodkości a la carte. Przygotowali je jedni z najlepszych mistrzów tego rzemiosła z 3 warszawskich restauracji: Belvedere Łazienki Królewskie, Amber Room oraz Hotel La Regina.

Firma Ambasador 92 z wielką przyjemnością wzięła udział w tej uczcie smaków. Dostarczyliśmy wysokiej jakości produkty, niezbędne Szefom Kuchni do tego, by ich inspiracje smakowe zostały przeniesione na talerz.

 

 Robert Skubisz Szef kuchni Restauracja Amber Room

 

Poprosiliśmy Pana Roberta Skubisza, szefa kuchni restauracji Amber Room, autora jednego z trzech   wyśmienitych deserów, o kilka słów nt. pracy z produktami dostarczonymi przez nas.

 "Praca Szefa kuchni jest ściśle uzależniona od tego co mamy do dyspozycji w naszej kuchni. Bardzo ważną  częścią tego są produkty z jakich przygotowujemy różnego rodzaju potrawy, bez względu czy na zimno, na    ciepło, czy na słodko.

 Poszukujemy produktów, które są odpowiedniej jakości ale także spełniają nasze oczekiwania.

 Właśnie dlatego w trakcie tegorocznej edycji Wine & Food Noble Night, skorzystaliśmy z produktów jakie oferuje  firma Ambasador.

 Projektując deser dla gości postawiliśmy na małą ilość składników ale o wysokiej jakości. Często powtarzam, że  perfekcyjne dania nie mogą zawierać więcej niż 6 składników, które razem tworzą idealną kompozycję a co za  tym idzie w trakcie przygotowania takich potraw możemy im poświęcić wystarczająco dużo naszej uwagi i czasu  aby zachwyciły naszych gości.

 Profesjonalna i obszerna gama produktów Firmy Ambasador daje każdemu Szefowi kuchni możliwość  stworzenia czegoś bardzo wyjątkowego, unikalnego."

 

Deser Mus z marakui, puree mango, malina, mięta

 

 

Złoty Płatnik 2016Sklep internetowy
.