Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Firma wysokich standardów

O nas

Ambasador 92 to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją. W tym czasie staliśmy się cenionym dostawcą produktów do piekarni, cukierni, lodziarni oraz gastronomii. Naszym celem jest zaopatrzenie jak najszerszej rzeszy Klientów w najwyższej jakości produkty o przystępnej cenie. Gwarantujemy swoim odbiorcom profesjonalną i kompleksową obsługę, zapewniając stałą opiekę naszych handlowców oraz technologów. Podchodzimy w sposób indywidualny do swoich klientów, szukamy korzystnych rozwiązań, negocjujemy warunki i zapewniamy stałą opiekę swoich handlowców.

Importujemy frytury i mieszanki ciast amerykańskich z USA oraz owoce w syropie z Hiszpanii i Grecji. Jesteśmy największym importerem komponentów do produkcji lodów włoskiej firmy Fabbri. Sprowadzamy najwyższej jakości produkty z Tajlandii, RPA, Chin, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Od wielu lat jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem największego w Europie, norweskiego producenta papieru do pieczenia firmy Nordic Paper AS.

Dostawy bezpośrednie realizujemy na terenie centralnej, wschodniej, północno-wschodniej i północnej Polski – gdzie posiadamy cztery oddziały w Orzyszu na Mazurach, w LublinieGdańsku oraz Bydgoszczy. Jako importer prowadzimy również dystrybucję produktów na terenie całego kraju poprzez swoich partnerów handlowych.

Od kilku lat działa Akademia Pomysłów - jest to nasza własna pracownia, w której prowadzimy szkolenia dla wszystkich klientów. Nasi technolodzy wkładają całe serca do stworzenia pięknych a zrazem pysznych deserów. Program szkoleń przygotowujemy z myślą o nowych trendach jak i nowościach produktowych. Przedstawiamy ciekawe rozwiązania, tworzymy nowe receptury! Warsztaty prowadzone są przez naszych technologów firmowych jak i również technologów firm producenckich. Wiedza zdobyta podczas warsztatów przydaję się później w codziennej pracy, jednocześnie umacniając pasję uczestników do tworzenia kulinarnych dzieł. 

Spraw, aby Twoje wyroby były pyszne, a witryny tak wyjątkowe, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Bądź z nami na bieżąco na: Facebook i YouTube

      

Obecnie firma zatrudnia ponad 100 pracowników (w tym 25 przedstawicieli handlowych). Posiadamy również własną flotę 52 pojazdów, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa towar w bardzo krótkim czasie.

ZARZĄD FIRMY

Prezes - Andrzej Adamek

Wiceprezes - Krzysztof Jakubowski

Wiceprezes - Jan Kopera

 

Sklep internetowyAmbasador artykuły
.